- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyProč se vyplatí studovat MBA?

Proč se vyplatí studovat MBA?

Přemýšlíte nad možností, jak si rozšířit své vzdělání? Nebo vás jednoduše zajímá, co lze studiem MBA získat? Přečtěte si následující článek.

Titul Master of Business Administration je v českém prostředí stále rozšířenější nejen u manažerů, představujeme vám proto výhody a důvody, proč mít titul MBA, a v čem může být užitečný třeba právě pro vás.

Budete se učit od specialistů v oboru

MBA není pouze o předávání teoretických znalostí, ale v první řadě o získání praktických rad a know-how od specialistů v daném oboru. Vysokoškolskými pedagogy jsou zároveň zkušení odborníci z praxe. Nejen, že se podělí o své znalosti, rádi s vámi prodiskutují i konkrétní problémy a situace, se kterými se v práci potýkáte, nebo budete potýkat.

Studium je možné při zaměstnání i online

Studium můžete s přehledem zvládnout i z kanceláře při zaměstnání, může totiž probíhat plně on-line. Studenti vše najdou přehledně v moderním e-learningovém systému. V něm jsou dostupné veškeré materiály, probíhá zde hodnocení předmětů i odevzdávání prací. Online formou probíhá i komunikace s lektory předmětů, spolužáky i studijním oddělením. Studium je zakončeno vypracováním závěrečné MBA práce.

Získáte cenné kontakty do byznysu

Navázání kontaktů a tvorba sociálního kapitálu nikdy nebyla tak důležitá, jako v současnosti. Kvalitní MBA škola poskytuje skvělou základnu pro absolventy, kteří si kromě nových znalostí odnesou také cenné kontakty do budoucna.

Zvýšíte svou hodnotu na trhu práce

Díky titulu MBA získáte značnou výhodu oproti kolegům, ale také případným konkurentům na pracovním trhu. Absolvování MBA studia znamená vyšší hodnotu pro firmu, ve které aktuálně pracujete. Titul vám tak může pomoci i k povýšení.

Získáte rozhled a sebevědomí

Přesto, že už léta pracujete v oboru a jste považováni za odborníky, studium MBA vám může pomoci proniknout ještě hlouběji do problematiky oboru, kterou se standardně nezabýváte. Také máte skvělou příležitost doplnit si znalosti, které vám chyběly.

Tip: Při vašem studiu budete bojovat především s nedostatkem času. Využijte proto možnosti vypracování MBA práce na zakázku.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek